MENU
Главная » 2011 » Февраль » 7 » Кіровоградські стрільці зупинилися за крок до п’єдесталу на Кубку України
09:16
Кіровоградські стрільці зупинилися за крок до п’єдесталу на Кубку України
На Кубку України з кульової стрільби, що відбувся у Львові, участь у якому взяли в тому числі спортсмени збірної Італії, двоє кіровоградських стрільців зупинился за крок до призового п’єдесталу.

У стрільбі з пневматичного пістолету (вправа ПП-3: 60 залікових пострілів, дистанція 10 метрів) Олександр Зайцев (НА ФОТО), виступаючи серед 87 учасників посів 4-е місце. Набравши 581 очко, він поступився бронзовому призеру, діючому чемпіонові Європи, італійцю лише двома очками та не дотягнувши 4 очки до виконання нормативу майстра спорту України міжнародного класу. Чемпіоном у цій вправі став Олег Омельчук з Рівного (585 очок).

У вправі ПП-2 (стрільба з пневматичного пістолету, 40 залікових пострілів, дистанція 10 метрів) серед жінок Анна Сальникова, ведучи боротьбу серед 70 спортсменок, набрала 378 очок та посіла 4-е особисте місце.

Серед спортсменок, які змагалися у стрільбі з пневматичної гвинтівки (вправа ГП-4: 40 залікових пострілів, дистанція 10 метрів) Анна Буніна незважаючи на набрані 391 очко, де їй лише 5 очок не вистачило до звання міжнародника, посіла лише 16-е місце. Така висока щільність результатів лише свідчить про високий рівень конкуренції.

Паралельно Кубку України, у Львові проводився і юніорський чемпіонат України. На ньому Юлія Бабіюк серед 49 учасниць у стрільбі з пневматичного пістолету (вправа ПП-2: 60 залікових пострілів, дистанція 10 метрів), набравши 366 очок, посіла шосте місце.

Всі кіровоградські спортсмени є вихованцями ОШВСМ та ДЮСШ №3, членами ФСТ «Динамо».
Просмотров: 493 | Добавил: Dvolkovkir | Рейтинг: 0.0/0